PODNIKATELÉ V OBCI HRČAVA

Produkujete při podnikání odpad?

Běžné popelnice jen tak využívat nemůžete.

číst dále

Obec Hrčava připravuje projekt pro cílovou skupinu dlouhodobě či opakovaně nezaměstnaných osob (uchazeči o zaměstnání vedení v evidenci Úřadu práce ČR nepřetržitě déle než 1 rok  a uchazeči o zaměstnání, jejichž doba evidence na ÚP ČR dosáhla v posledních 2 letech souhrnné délky 12 měsíců). 

Projektové aktivity budou zaměřeny na vzdělávání (rekvalifikace, obsluha PC, finanční gramotnost, motivační aktivity) a také na zprostředkování zaměstnání (placené odborné praxe, zajištění dlouhodobého zaměstnání) účastníků projektu. Veškeré projektové aktivity budou bezplatné. 

V případě schválení bude projekt zahájen na konci letošního roku. Pokud máte o účast v projektu předběžně zájem, napište nám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte kromě svého jména také kontaktní údaje (telefon, email). Do projektu mohou být zařazeni obyvatelé obcí regionu Těšínských Beskyd (splňující výše uvedenou délku nezaměstnanosti). Před zahájením realizace budeme kontaktovat v první řadě osoby, které o účast v projektu projeví zájem nyní (tzn. při jeho zpracování).

Partnerská obec Istebná informovala o společném projektu obce Hrčava a Gminy Istebná v tiskovině Nasza Trójwiesz

dokument ke stažení zde: