V souvislosti s projektem „Biblický park“ hledá pan Petr Hamrozi, ředitel Muzea bible, vhodný a zároveň volný pozemek, případně tip na majitele vhodného pozemku v naší obci, na kterého by se pan Petr Hamrozi mohl v této věci obrátit.

Předpokládaná velikost pozemku je cca 5-10 ha. Optimálně se může jednat o louku, pole nebo i kombinaci s lesem. Případný pozemek by Muzeum bible odkoupilo nebo pronajalo s možností budoucího odkupu (vše je závislé na podmínkách a samozřejmě samotném pozemku).

 

Petr Harmozi se na občany obrací se zdvořilou prosbou:

„Budete-li mít možnost nám pomoci, případně informaci zveřejnit ve Vaší obci, budeme Vám vděční za Vaší pomoc.

Zároveň Vás mohu, v případě Vašeho zájmu, osobně informovat o celém záměru biblického parku a také samotném projektu Světového Muzea a Knihovny Bible a možném přínosu pro Vaši obec.“

Kontakt:

Petr Hamrozi

ředitel

Mobil: +420 733 139 882 (CZ), +421 949 311 148 (SK)

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.